Przez żołądek do serca – jest bardzo dużo prawdy w tym starym powiedzeniu. Jeśli chcesz się zatroszczyć o kobietę spodziewającą się dziecka albo odpoczywającą po jego narodzinach, doskonałą propozycję stanowią pudełka od The Box Catering., które powstały we współpracy z naszą Fundacją!

Narodziny maluszka w rodzinie lub u znajomych to okazja do wizyt, a także pretekst do kupowania prezentów. Chcemy okazać swoją radość, przynosząc jakiś drobiazg, często jednak brakuje nam pomysłu. Ubranka, zabawki – dziecko nie potrzebuje dużo, a w dzisiejszych czasach ma pod dostatkiem wszystkiego. Najlepszym pomysłem jest zatroszczenie się o młodą mamę! Jednak ona także nie potrzebuje przedmiotów materialnych, a troski o jej stan ducha, chwili rozmowy, odciążenia od codziennych obowiązków. We wrażliwym okresie połogu ważne jest, by mogła zadbać o siebie: odpocząć, wyspać się, dobrze zjeść.

Prezent dla młodej mamy w połogu – pudełko cateringowe pełne zdrowych i pysznych przekąsek!

Jeśli masz możliwość – przejmij obowiązki domowe albo zabierz malucha na spacer, dając mamie chwilę wytchnienia. Jeśli zaś chcesz zaoferować jej wspaniały, pożywny posiłek – doskonałym rozwiązaniem będzie gotowy box cateringowy! Nie tracisz czasu i nerwów na samodzielne gotowanie, kilka kliknięć i bliska Ci kobieta będzie mogła rozkoszować się wykwintną ucztą przygotowaną przez The Box Catering.

Młoda mama często troszczy się o swoje dziecko, tak bardzo, że potrafi zapomnieć o sobie. A dla zdrowia, dobrej kondycji oraz udanego karmienia piersią potrzebuje odpowiedniego pożywienia. Nasze pudełko cateringowe zawiera pyszne i zdrowe przekąski, które pomogą zadbać o dobrostan i dobre samopoczucie.

Prezent na baby shower – smakowita i zdrowa uczta dla wszystkich!

Nie wiesz, co przynieść na baby shower bliskiej Ci kobiety? Nie masz pomysłu na praktyczny prezent, nie chcesz rozminąć się z gustem obdarowanej? Nasze pudełko z przekąskami dla 3-4 osób uświetni każde przyjęcie! Zawartość skomponowana jest w sposób bezpieczny dla kobiet w ciąży. Zawiera różnorodne przysmaki we włoskim stylu, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zamów już dziś i ciesz się pysznym i zdrowym jedzeniem!

Dodatkowo, każdy z boksów zawiera opublikowaną przez naszą Fundację broszurę “Moc czułości” autorstwa douli i psycholożki Martyny Niżniowskiej oraz kartkę z życzeniami z naszej linii macierzyńskiej. Wszystko po to, aby jak najlepiej wspierać i otaczać życzliwością kobietę u progu macierzyństwa.