Cudownie Cię tu widzieć!

Skoro tu jesteś, to znaczy, że chcesz nam pomóc! 

CZYM JEST FUNDACJA MAKATKA?

Fundacja, którą prowadzimy nazywa się Makatka, bo ma matkę w środku i wokół. Na początku była to zabawa językowa, potem stała się istotą tego, co robimy. Zaczynamy od matek i na nich się koncentrujemy, ponieważ wierzymy, że są rdzeniem szczęśliwych rodzin, a tym samym szczęśliwych społeczeństw. Zależy nam na tym, aby poczuły się kompetentne w swojej roli i odnalazły siłę w macierzyństwie.

Dbamy o matki. Ale troska o matki oznacza również zapewnienie im zasobów do opieki nad dziećmi, a przede wszystkim do pomocy w wychowywaniu, nauczaniu wartości, które jako rodzice uznają za najważniejsze. Dlatego oprócz prowadzenia grup wsparcia i zapewniania pomocy specjalistów chcemy oferować konkretne, proste rozwiązania, które mogą ułatwić rodzicielstwo. To nagranie jest jedną z nich.

Jesteśmy matkami, jesteśmy doulami. Dbamy o nasze rodziny, ale także o nasze społeczności, nasze wioski- te, które tworzymy w Makatce. Mamy za sobą trudny okres i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby go przezwyciężyć. Trudności wiązały się również z niestabilnością finansową i z tego powodu prosimy Cię, abyś nam pomogła, jeśli możesz. Będziemy niezwykle wdzięczne, jeśli zdecydujesz się przekazać nam również darowiznę!