1. Zgłaszając się do naszej Akcji Mikołajkowej akceptujesz poniższy regulamin.
  2. W naszej Akcji mogą wziąć udział osoby, które są aktywne na grupie, to znaczy w ciągu ostatnich 6 miesięcy napisały przynajmniej jeden komentarz.
  3. Harmonogram tegorocznej Akcji:
   • Zbieranie zgłoszeń do niedzieli 5.11
   • Wysyłka e-maili z wylosowanymi mikołajkami do niedzieli 12.11
   • Wysyłka paczek NAJPÓŹNIEJ do piątku 1.12
   • Uroczyste otwarcie paczek TYLKO pod utworzonym przez moderację postem we wtorek 6.12
  4. W arkuszu jest pole, w którym można napisać “list” do Mikołajki, można uwzględnić w nim na przykład: swoje prezentowe marzenia, upodobania, ulubione smaki, kolory, alergie itp. Im bardziej dokładny list, tym większa szansa, że prezent będzie trafiony 🙂
  5. Każda osoba, biorąca udział w tegorocznej Akcji jest zobowiązana do poinformowania innych o tym, co otrzymała w komentarzu pod postem, specjalnie do tego utworzonym. Najlepiej aby do komentarza było dołączone zdjęcie oraz podziękowania dla Mikołajki.
  6. Wszelkie problemy z wysyłką i opóźnienia należy niezwłocznie zgłosić do moderacji (najlepiej jeszcze przed 6 grudnia, by osoba obdarowywana mogła być o tym opóźnieniu uprzedzona).
  7. Kwota przeznaczona na prezent powinna wynosić od 40 do 60 zł (+ koszty wysyłki).
  8. Jeśli bardzo chcesz wziąć udział w Akcji, a potrzebujesz dofinansowania do prezentu lub przesyłki – proszę zgłoś to w odpowiedniej rubryce w arkuszu.
  9. Osoby chętne do dofinansowania prezentu lub przesyłki dla kogoś są proszone o zgłoszenie tego w odpowiedniej rubryce w arkuszu.
  10. Zachęcamy do udzielania się w postach Mikołajkowych, które będą się pojawiać na grupie. Dla łatwiejszego wyszukiwania będą one oznaczone #Mikołajki2023.
  11. Akcja Mikołajkowa ma za zadanie pogłębić nasze więzi, sprawić przyjemność i frajdę. Zakładamy z góry dobre chęci każdej osoby, która zdecyduje się na branie udziału w Akcji.