1. Zgłaszając się do naszej Akcji Mikołajkowej akceptujesz poniższy regulamin.
 2. W naszej Akcji mogą wziąć udział osoby, które są aktywne na grupie, to znaczy – nie są biernymi obserwatorkami, udzielają się w postach, zostawiają komentarze, tworzą swoje posty.
 3. Harmonogram tegorocznej Akcji:
  • Zbieranie zgłoszeń do niedzieli 6.11
  • Wysyłka e-maili z wylosowanymi mikołajkami do niedzieli 13.11
  • Wysyłka paczek NAJPÓŹNIEJ do piątku 2.12
  • Uroczyste otwarcie paczek TYLKO pod utworzonym przez moderację postem we wtorek 6.12
 4. Do zgłoszeń służy poniższy arkusz:
 5. W arkuszu jest pole, w którym można napisać “list” do Mikołajki, należy uwzględnić w nim na przykład: swoje prezentowe marzenia, upodobania, ulubione smaki, kolory, alergie itp. Im bardziej dokładny list, tym większa szansa, że prezent będzie trafiony 🙂
 6. Każda osoba, biorąca udział w tegorocznej Akcji jest zobowiązana do poinformowania innych o tym, co otrzymała w komentarzu pod postem, specjalnie do tego utworzonym. Najlepiej, by do komentarza było dołączone zdjęcie oraz podziękowania dla Mikołajki.
 7. Wszelkie problemy z wysyłką, opóźnienia należy niezwłocznie zgłosić do moderacji (najlepiej jeszcze przed 6 grudnia, by osoba obdarowywana mogła być o tym opóźnieniu uprzedzona).
 8. Kwota prezentu nie powinna przekraczać 60 zł (+ koszty wysyłki).
 9. Osoby chętne do dofinansowania prezentu dla kogoś są proszone o zgłoszenie tego w odpowiedniej rubryce w arkuszu.
 10. Jeśli bardzo chcesz wziąć udział w Akcji, a potrzebujesz dofinansowania do prezentu – proszę to zgłosić w odpowiedniej rubryce w arkuszu.
 11. Zachęcamy do udzielania się w postach Mikołajkowych, które będą się pojawiać na grupie. Dla łatwiejszego wyszukiwania będą one oznaczone #Mikołajki2022.
 12. Akcja Mikołajkowa ma za zadanie pogłębić nasze więzi, sprawić przyjemność i frajdę. Zakładamy z góry dobre chęci każdej osoby, która zdecyduje się na branie udziału w Akcji.