Jesteśmy matkami, które wspierają inne matki na początku macierzyńskiej drogi.

Marzymy o tym, by każda matka miała swoją wioskę wsparcia w wychowaniu dzieci. By dzięki tej wiosce miała czas dla siebie i na rozwijanie swoich pasji. Chcemy, by matki czuły się kompetentne w swojej roli, a macierzyństwo było ich siłą.

Poznaj nasz krótki, ale treściwy poradnik dla bliskich kobiety w połogu.

Wyślij kartkę z okazji zbliżającego się porodu lub połogu. Tak, to też można świętować.

Odwiedź nas w Krakowie w miejscu, które łączy bawialnie, biuro coworkingowe i przestrzeń wsparcia.

Daj się zaprosić do świata muzyki wraz z walizką pełną instrumentów i pomysłów na to, jak je wykorzystać.

Wypożyczamy zabawki

Nie kupuj, wypożycz! Odkryj radość z mniejszych wydatków i bałaganu dzięki naszej wypożyczalni.

Dajemy oddech

Przekonaj się, jak ważne jest to, żeby pozowlić matkom dzieci chorych i niepełnosprawnych na odpoczynek.

Pokazujemy, jak mamy

Zobacz film o tym, jak macierzyństwo jest różne: piękne, trudne,

Zdobądź cudowności, a przy okazji wesprzyj Fundację!

Posłuchaj o macierzyństwie w programie Marysi i jej Gości.

Wspieraj nasze działania regularnie. Twórz piękniejsze macierzyństwo

Dzięki naszym Darczyńcom możemy mówić o macierzyństwie, uświadamiać i sprawiać, że staje się ono dla Wielu Matek lżejsze i piękniejsze. Fundacja Makatka zapewnia pomoc psychologiczną, a także jest z Matkami w ważnych dla nich chwilach po to, by w każdej z nich czuły się ważne i zauważone.

Działanie fundacji to te i wiele więcej wydatków. Dlatego będziemy wdzięczne za każdą inną wpłątę.