Pandemia koronawirusa wpłynęła na różne nasze plany. Część z nich to z pewnością zajęcia dodatkowe naszych dzieci. Skoro jednak nie możemy chodzić z nimi na zajęcia umuzykalniające, zajęcia przyjdą do nich! Na tym właśnie polega zabawa w ramach projektu Walizka na klucz wiolinowy

Walizkę tę wypełnia muzyka: znajdują się tam instrumenty dobrane przez nauczycieli muzyki oraz książeczka, która jest swoistą instrukcją obsługi zawartości walizki.

Jak to działa?

Walizkę wypożycza się na 10 dni, w trakcie których można z niej korzystać, ile dusza zapragnie (a uszy zniosą) w domu. Walizka podróżuje w specjalnie przygotowanej i zabezpieczonej paczce ubezpieczoną przesyłką. Koszty przesyłki zawierają się w opłacie za wypożyczenie. 

Dla kogo?

Zestaw instrumentów jest skomponowany tak, by nawet niemowlęta mogły w nim znaleźć coś dla siebie, ale zasadniczą grupę docelową stanowią dzieci od roku do lat 6 i ich rodzice. Oczywiście starszym pociechom nie zabraniamy, ale dla nich zawartość walizki może być nieco nudna.

Ile to kosztuje?

47 zł. W tej kwocie zawarty jest koszt wypożyczenia oraz przesyłki. Projekt realizowany jest w ramach odpłatnej działalności pożytku publicznego. Możliwe, że otrzymamy na niego dotację, ale raczej nie w tym roku.

Co znajdziemy w walizce?

 1. Djembe,
 2. 4 shakery jajko,
 3. parę marakasów,
 4. tamburyn,
 5. pudełko akustyczne,
 6. janczary z dzwoneczkami, 
 7. janczary z talerzami,
 8. klawesy,
 9. klekotkę,
 10. trójkąt,
 11. kastaniety,
 12. pellet drum,
 13. dzwonki chromatyczne,
 14. ksylofon drewniany,
 15. książeczkę Walizka na klucz wiolinowy. Instrukcja obsługi.

Jeśli chcesz się zapisać, daj znać: