Praca i życie prywatne. Słynny work-life balance. Każda z nas zna teorię, mało która satysfakcjonująco praktykuje. Czy osiągnięcie tego jest w ogóle możliwe? ⚖️

Z tym pytaniem zmierzą się uczestniczki grupy mastermind, która już wkrótce ruszy w Osnowie! Poprowadzi ją Ida Radecka (działająca w sieci jako Zorganizuj Sobie Kulturę). To już drugi cykl spotkań mastermindowych, które zadzieją się w naszej przestrzeni. 🎯 Ze szczegółami tych spotkań możecie się zapoznać w naszym sklepiku.

A ponieważ jako Fundacja chcemy wspierać kobiety także w ich łączeniu ról macierzyńskich i zawodowych – mamy przyjemność ogłosić stypendia na udział w tym mastermindzie! 💸

Dzięki naszym Darczyńcom możemy ufundować dwa stypendia w wysokości 50% wartości tych spotkań. 🎉 Mamy nadzieję, że to umożliwi uczestnictwo kobietom, które tego naprawdę potrzebują, a powstrzymują je jedynie powody finansowe.

Zgłoszenia do stypendium przyjmujemy w poniższym formularzu.

Wyniki naboru zostaną ogłoszone w piątek (20.10) na profilach Fundacji na Facebooku i Instagramie oraz na stronie internetowej. Z dwiema stypendystkami skontaktujemy się mailowo na podane w zgłoszeniu adresy e-mail. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Wyłonione stypendystki na podane adresy e-mail otrzymają dane do wykonania przelewu. Prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu w wiadomości zwrotnej do niedzieli (22.10) do godz. 23:59. W przypadku braku tego potwierdzenia w podanym terminie stypendium przepada – przyznamy je innej osobie.